Archiwum koncertów

Sobota 25.10.2014

Godz. 16:30
Miejsce: JABŁONOWO-ZAMEK – Parafia p.w. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika
Zespół: Toruński Kwartet Smyczkowy
Prowadzenie: Alina Reut

Godz. 17:00
Miejsce: GNIEWKOWO - Parafia p.w. NSPJ
Zespół: Kameraliści Akademii Muzycznej
Prowadzenie:Piotr Majewski

Godz. 17:30
Miejsce: STAROGRÓD – Parafia p.w. św. Barbary
Zespół: Kwartet Smyczkowy TOS
Prowadzenie:Aneta Derkowska

Godz. 18:30
Miejsce: ŚWIEKATOWO – Parafia p.w. św. Marcina Biskupa
Zespół: Capella Thoruniensis
Prowadzenie:Adriana Wdziękońska

Godz. 19:00
Miejsce: UNISŁAW – Parafia p.w. św. Bartłomieja Apostoła
Zespół: Collegium Vocale Bydgoszcz
Prowadzenie: Maja Sieja

Niedziela 26.10.2014

Godz. 9:00, SARNOWO – Parafia p.w. św. Marcina Biskupa
Wykonawcy: Kwartet Smyczkowy TOS
Prowadzenie: Aneta Derkowska

Godz. 10:15, ZGŁOWIĄCZKA/LUBRANIEC – Parafia p.w. Narodzenia NMP
Wykonawcy: Toruński Kwartet Smyczkowy
Prowadzenie: Alina Reut

Godz. 10:30, PŁOCHOCIN – Parafia p.w. św. Wawrzyńca i Matki Kościoła
wykonawcy: Kwartet NOVA
Prowadzenie: Anna Merder

Godz. 11:00, ŚWIECIE – Parafia p.w. Andrzeja Boboli
ul. Ogrodowa 2
Wykonawcy: Capella Thoruniensis
Prowadzenie: Adriana Wdziękońska

Godz. 11:45 WROCKI - Parafia p.w. św. Marcina
Wykonawcy: Kwartet smyczkowy Copernicus
Prowadzenie: Piotr Majewski

Godz. 13:00, NAWRA – Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Wykonawcy: Kwartet Smyczkowy TOS
Prowadzenie: Aneta Derkowska

Godz. 15:00, GOLUB-DOBRZYŃ – Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Wykonawcy: Kwartet Smyczkowy Copernicus
Prowadzenie: Piotr Majewski

Godz. 15:30, CZAMANINEK – Kościół św. Hieronima
Wykonawcy: Toruński Kwartet Smyczkowy
Prowadzenie: Alina Reut
Godz. 16:00

Miejsce: ŁASIN – Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Wykonawcy: Capella Thoruniensis
Prowadzenie: Adriana Wdziękońska

SOBOTA 08.11.2014

Godz. 15:00
Miejsce: DĄBRÓWKA/RACIĄŻ – Zabytek  p.w. św.Jana Nepomucena Św. Trójcy
Zespół: Collegium Vocale
Prowadzenie: Maja Sieja

Godz. 16:00
Miejsce: GRABKOWO/ k.KOWALA – Parafia p.w. św. Marii Magdaleny
Zespół: Toruński Kwintet Dęty
Prowadzenie: Magdalena Miszewska-Zasadna

Godz. 16:30
Miejsce: INOWROCŁAW – Parafia p.w. św. Mikołaja
Zespół: Copernicus Brass
Prowadzenie: Aneta Derkowska

Godz. 17:00
Miejsce: ZBRACHLIN – Parafia p.w. św. Wojciecha
Zespół: Capella Thoruniensis
Prowadzenie: Anna Merder

Godz. 17:30
Miejsce: OSTROWITE/ k.LIPNA – Parafia p.w. św. Mateusza Apostoła
Zespół: Kwartet Smyczkowy Copernicus
Prowadzenie: Alina Reut

NIEDZIELA 09.11.2014

Godz. 10:00
Miejsce: LUBANIE – Parafia p.w. św. Mikołaja Biskupa
Zespół: Copernicus Brass
Prowadzenie: Aneta Derkowska

Godz. 10:15
Miejsce: GOSTKOWO/ k.ŁYSOMIC – Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP
Zespół: Toruński Kwintet Dęty
Prowadzenie: Piotr Matwiejczuk

Godz. 11:00
Miejsce: KWIECISZEWO – Parafia p.w. św. Marii Magdaleny
Zespół: Laboratoire de la Musique
Prowadzenie: Maja Sieja

Godz. 11:30
Miejsce: RUNOWO KRAJEŃSKIE – Parafia p.w. Świętej Trójcy
Zespół: Kwartet NOVA
Prowadzenie: Anna Merder

Godz. 12:00
Miejsce: GRUCZNO – Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela
Zespół: Capella Thoruniensis
Prowadzenie: Adriana Wdziękońska

Godz. 12:00
Miejsce: CHEŁMONIE/ k.KOWALEWA POMORSKIEGO – Parafia p.w. św. Bartłomieja
Zespół: Toruński Kwintet Dęty
Prowadzenie: Piotr Matwiejczuk

Godz. 12:00
Miejsce: WIELKI MĘDROMIERZ – Parafia p.w. św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Zespół: Kwartet Smyczkowy Copernicus
Prowadzenie: Piotr Majewski

Godz. 12:30
Miejsce: RADOMIN – Parafia p.w. św. Mikołaja
Zespół: Kwartet Smyczkowy TOS
Prowadzenie: Magdalen Miszewska-Zasadna

Godz. 13:00
Miejsce: STRZELNO – Parafia p.w. Świętej Trójcy
Zespół: Laboratoire de la Musique
Prowadzenie: Maja Sieja

Godz. 15:00
Miejsce: IŁOWO/ k.SYPNIEWA – Kościół p.w. św. Andrzeja Boboli
Zespół: Kwartet Smyczkowy Copernicus
Prowadzenie: Piotr Majewski

Godz. 15:00
Miejsce: BRZEŚĆ KUJAWSKI – Parafia p.w. św. Stanisława Biskupa i Męczennika
Zespół: Copernicus Brass
Prowadzenie: Aneta Derkowska

Godz. 16:00
Miejsce: CHEŁMNO – Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP
Zespół: Capella Thoruniensis
Prowadzenie: Adriana Wdziękońska

Godz. 17:00
Miejsce: BRODNICA – Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Zespół: Kwartet Smyczkowy TOS
Prowadzenie: Piotr Matwiejczuk

WTOREK 11.11.2014

Godz. 10:00
Miejsce: SINIARZEWO – Parafia p.w. św. Jakuba Apostoła
Zespół: Kwartet Smyczkowy TOS
Prowadzenie: Magdalena Miszewska-Zasadna

Godz. 10:30
Miejsce: OSIECZEK/ k.KSIĄŻEK- Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksandryjskiej
Zespół: Kwartet Smyczkowy Copernicus
Prowadzenie: Alina Reut

Godz. 11:00
Miejsce: ŁABISZYN – Parafia p.w. św. Mikołaja
Zespół: Collegium Vocale
Prowadzenie: Maja Sieja

Godz. 11:00
Miejsce: NIESZAWA – Parafia p.w. św. Jadwigi Śląskiej
Zespół: Toruński Kwintet Dęty
Prowadzenie: Piotr Majewski

Godz. 11:45
Miejsce: DĄBRÓWKA/ k.KAMIENIA KRAJEŃSKIEGO – Parafia p.w. św. Michała Archanioła
Zespół: Capella Thoruniensis
Prowadzenie: Adriana Wdziękońska

Godz. 15:00
Miejsce: WIELKA ŁĄKA/ k.KOWALEWA POMORSKIEGO – Parafia p.w. św. Katarzyny i Małgorzaty
Zespół: Copernicus Brass
Prowadzenie: Aneta Derkowska

Godz. 17:00
Miejsce: PIERANIE – Parafia p.w. św. Mikołaja Biskupa
Zespół: Kwartet Smyczkowy TOS
Prowadzenie: Magdalena Miszewska-Zasadna

SOBOTA 15.11.2014.

Godz. 16:00
Miejsce: DĘBOWA ŁĄKA – Parafia p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła
Zespół: Laboratoire de la Musique
Prowadzenie: Maja Sieja

Godz. 16:00
Miejsce: RECHTA/ KRUSZWICA – Parafia p.w. św. Barbary i Matki Kościoła
Zespół: Kwartet NOVA
Prowadzenie: Anna Merder

Godz. 17:30
Miejsce: BYDGOSZCZ – Parafia p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła
Zespół: Collegium Vocale
Prowadzenie: Urszula Guźlecka

NIEDZIELA 16.11.2014.

Godz. 10:00
Miejsce: WIELKIE RADOWISKA/ Dębowa Łąka – Parafia p.w. św. Jakuba Apostoła
Zespół: Kwartet Smyczkowy Copernicus
Prowadzenie: Anna Merder

Godz. 10:30
Miejsce: SAMOKLĘSKI DUŻE/ Szubin – Parafia p.w. św. Bartłomieja Apostoła
Zespół: Kameraliści Akademii Muzycznej
Prowadzenie: Urszula Guźlecka

Godz. 10:45
Miejsce: CHROSTKOWO – Parafia p.w. św. Barbary
Zespół: Copernicuss Brass
Prowadzenie: Aneta Derkowska

Godz. 11:00
Miejsce: IZBICA KUJAWSKA – Kaplica p.w. św. Floriana na Pustyni
Zespół: Kwartet Smyczkowy TOS
Prowadzenie: Magdalena Miszewska-Zasadna

Godz. 12:00
Miejsce: GRUDZIĄDZ – Kościół p.w.św. Franciszka Ksawerego
Zespół: Kwartet Smyczkowy Copernicus
Prowadzenie: Anna Merder

Godz. 12:00
Miejsce: POTULICE – Parafia p.w. Zwiastowania NMP
Zespół: Capella Thoruniensis
Prowadzenie: Maja Sieja

Godz. 12:00
Miejsce: SIEDLIMOWO – Parafia p.w. św. Michała Archanioła
Zespół: Toruński Kwartet Smyczkowy
Prowadzenie: Elżbieta Szczurko

Godz. 12:00
Miejsce: WIELKI KOMORSK – Parafia p.w. św. Bartłomieja Apostoła
Zespół: Laboratoire de la Musique
Prowadzenie: Alina Reut

Godz. 12:00
Miejsce: ZAMARTE – Klasztor Karmelitów Bosych
Zespół: Toruński Kwintet Dęty
Prowadzenie: Piotr Majewski

Godz. 12:00
Miejsce: BYDGOSZCZ – Parafia p.w. św. Wojciecha
Zespół: Kwartet NOVA
Prowadzenie: Urszula Guźlecka

Godz. 14:30
Miejsce: BYSŁAWEK – Kościół św. Wawrzyńca
Zespół: Toruński Kwintet Dęty
Prowadzenie: Piotr Majewski

Godz. 15:00
Miejsce: OKONIN/Mełno – Parafia p.w. św. Kosmy i Damiana
Zespół: Laboratoire de la Musique
Prowadzenie: Alina Reut

Godz. 15:45
Miejsce: LIPNO – Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP
Zespół: Copernicuss Brass
Prowadzenie: Aneta Derkowska

Godz. 16:30
Miejsce: KCYNIA – Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP
Zespół: Capella Thoruniensis
Prowadzenie: Maja Sieja

Godz. 17:00
Miejsce: PIOTRKÓW KUJAWSKI – Parafia p.w. św. Jakuba Apostoła
Zespół: Toruński Kwartet Smyczkowy
Prowadzenie: Elżbieta Szczurko

Godz. 17:00
Miejsce: GNIEWKOWO – Parafia p.w. św. Mikołaja i Konstancji
Zespół: Kwartet Smyczkowy TOS
Prowadzenie: Magdalena Miszewska-Zasadna

Godz. 19:15
Miejsce: BYDGOSZCZ/ Parafia p.w. św. Mikołaja
Zespół: Kameraliści Akademii Muzycznej
Prowadzenie: Urszula Guźlecka

SOBOTA 22.11.2014.

Godz. 17:00
Miejsce: KAMIEŃ KRAJEŃSKI – Parafia p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła
Zespół: Kameraliści Akademii Muzycznej
Prowadzenie: Piotr Majewski

Godz. 18:00
Miejsce: MSZANO – Parafia p.w. św. Bartłomieja Apostoła
Zespół: Collegium Vocale
Prowadzenie: Maja Sieja

Godz. 18:00
Miejsce: NOWA WIEŚ WIELKA – Parafia p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP
Zespół: Capella Thoruniensis
Prowadzenie: Piotr Matwiejczuk

Godz. 18:00
Miejsce: WIĘCBORK – Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP i św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza
Zespół: Kwartet NOVA
Prowadzenie: Anna Merder

NIEDZIELA 23.11.2014.

Godz. 11:45
Miejsce: ŚWIĘTE – Parafia p.w. św. Barbary
Zespół: Collegium Vocale
Prowadzenie: Maja Sieja

Godz. 12:00
Miejsce: KOŚCIELEC – Parafia p.w. św. Małgorzaty
Zespół: Capella Thoruniensis
Prowadzenie: Piotr Matwiejczuk

Godz. 15:30
Miejsce: CIECHOCINEK – Parafia p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła
Zespół: Kwartet NOVA
Prowadzenie: Anna Merder

Godz. 15:45
Miejsce: SZADŁOWICE – Parafia p.w. św. Bartłmieja
Zespół: Capella Thoruniensis
Prowadzenie: Piotr Matwiejczuk

Godz. 18:00
Miejsce: RYWAŁD KRÓLEWSKI – Parafia p.w. św. Sebastiana
Zespół: Collegium Vocale
Prowadzenie: Maja Sieja

Godz. 19:00
Miejsce: MOGILNO – Parafia p.w. św. Jana Apostoła
Zespół: Kameraliści Akademii Muzycznej
Prowadzenie: Piotr Majewski

SOBOTA 29.11.2014.

Godz. 18:00
Miejsce: PAKOŚĆ – Kalwaria Franciszkanów ul. Barcińska 60
Zespół: Collegium Vocale
Prowadzenie: Urszula Guźlecka

Godz. 18:00
Miejsce: ŚWIECIE – Parafia p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP
Zespół: Kameraliści Akademii Muzycznej
Prowadzenie: Piotr Majewski

Godz. 19:00
Miejsce: SOŚNO – Parafia p.w. Niepokalanego Serca Maryi
Zespół: Capella Thoruniensis
Prowadzenie: Piotr Matwiejczuk

NIEDZIELA 30.11.2014.

Godz. 9:00
Miejsce: DZIAŁYŃ – Parafia p.w. Świętej Trójcy
Zespół: Copernicus Brass
Prowadzenie: Aneta Derkowska

Godz. 9:45
Miejsce: OSTROWO – Parafia p.w. Mateusza
Zespół: Kwartet Smyczkowy Copernicus
Prowadzenie: Anna Merder

Godz. 11:40
Miejsce: TRLĄG – Parafia p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła
Zespół: Collegium Vocale
Prowadzenie: Maja Sieja

Godz. 12:15
Miejsce: ŚWIERCZYNKI – Parafia p.w.  Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty
Zespół: Copernicus Brass
Prowadzenie: Aneta Derkowska

Godz. 12:15
Miejsce: KŁOBIA – Parafia p.w.  św. Wojciecha
Zespół: Kwartet Smyczkowy TOS
Prowadzenie: Piotr Matwiejczuk

Godz. 12:45
Miejsce: GRZYBNO – Parafia p.w.  św. Michała Archanioła
Zespół: Toruński Kwintet Dęty
Prowadzenie: Alina Reut

Godz. 13:15
Miejsce: CHEŁMŻA – Parafia p.w.  św. Mikołaja Biskupa
Zespół: Toruński Kwartet Smyczkowy
Prowadzenie: Magdalena Miszewska-Zasadna

Godz. 15:00
Miejsce: KRUSZWICA – Parafia p.w. św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Zespół: Collegium Vocale
Prowadzenie: Maja Sieja

Godz. 16:00
Miejsce: CHEŁMNO – Parafia p.w.  św. Jana Chrzciciela i Ewangelisty
Zespół: Toruński Kwintet Dęty
Prowadzenie: Alina Reut

Godz. 17:00
Miejsce: TORUŃ – Parafia p.w. św. Jakuba
Zespół: Toruński Kwartet Smyczkowy
Prowadzenie: Magdalena Miszewska-Zasadna

Godz. 17:00
Miejsce: LUBRANIEC – Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela
Zespół: Kwartet Smyczkowy TOS
Prowadzenie: Piotr Matwiejczuk